Hakkımızda

Mehmet Fatih Ergenç/Firma Yetkilisi
 
İREM ELEKTRONİK , ve uydu forum sitelerınde CANDOSTUM  olarak uydu alıcısı ve ekipmanları satışı ve sonrası destek, konusunda uzman ve nitelikli kadrosuyla 
daima daha ileriyi hedefleyen İrem Uydu,maliyet avantajı getiren ve verimliliği arttıran çözümlerinin yanı sıra bireysel 
kullanıcıya yönelik hayatı kolaylaştıran ürünleriyle de öne çıkmaktadır.2010 yılında pazara sürülen Full Atlanta HDBOX uydu alıcısı 
ile geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmıştır.
 
Digital teknoloji alanında 'en yeni' ve 'en farklı'yı bireyselden kurumsala  geniş bir kullanıcı kitlesine ulaştırmak 
misyonunda yola çıkıyoruz . bu amaç doğrultusunda  ürettiğimiz çözümlerde hayatın  kolaylaşmasına,yaşam standartının yüksekselmesine,TV izleme kalitesinin artmasında katkıda bulunuyoruz.Digital teknolojide,Türkiye pazarında güçlü  bir firma olmayı hedefliyoruz.
 
Dürüst ve ilkeli yaklaşımımızın, kurulduğu günden beri İrem Uydu'ya  duyulan güvenin kaynağı olduğunu biliyoruz.Yasalara,müşterilerimize rakiplerimize ve yaptığımız işe daima saygılı olmayı kurumsal kültürümüzün  temeline alıyoruz.Devamlı kalite ve istikrarla müşterilerimizin  beklentilerine en iyi şekilde cevap vermeyi;satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olarak uzun  vadeli ilişkiler kurmayı esas  alıyoruz.maliyet,zaman ve performans avantajı sağlayan verimli çözümlerle hem müşterilerimize hem de iş ortaklarımıza güç katıyoruz.
çalışanlarımızın en önemli gücümüz olduğunun bilinciyle,yetenekli ve pozitif bir kadroya sahip olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.Personelimizi kişisel gelişim,katılımcılık ve insiyatif kullanma  konusunda teşvik ediyoruz.
Yoğun rekabet ortamında,sıradanlığın gelişimi engellendiğine inanıyoruz.Bu yüzden,farklılık yaratmayı ve organizasyonlara fark yaratabilecekleri katma değerler sunmayı ilerlemenin bir gereği olarak yorumluyoruz.Yeni ürünler keşfedip yeniden şekillendirmek için özgün yaklaşımlara ve fikir çeşitliliğe değer veriyoruz. 
 
Forum ve bilgi paylaşım işbirliği: donanım Haber ,Türkiye Forum başta olmak üzere bilgi paylaşımının ne kadar önemli olduğunu bilyoruz.bizlere ve kullanıcılarımıza bu hizmeti sağladıkları için gönülden teşekkürlerimizi sunuyoruz.